El ilanları, broşürler

El ilanı ve broşür, tanıtım amacı taşıyan, renkli olarak hazırlanan tanıtım kitapçığıdır. Bir, iki, üç sayfa ya da akordeon kırımlı olabilir. Çoğunlukla turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği yerlerde ve danışma masalarında bulunur. Bunun dışında hastane ya da devlet kurumları gibi yerlerde bilgi vermek amaçlı da kullanılır.

Ekonomik El İlanı (90 gr.)

Genellikle bir firmayı veya ürünü tanıtmayı amaçlayan, tek sayfa, küçük, kişiler, kurumlar, kuruluşlar veya ürünler hakkında genel bilgi içeren, ilginç ya da önemli özelliklerini ön plana çıkartan, belirleyici, bilgilendirici, tanıtıcı nitelikteki basılı ürünlerdir.

Broşür

Broşür, tanıtım amacı taşıyan, renkli olarak hazırlanan tanıtım kitapçığı. Bir, iki, üç sayfa ya da akordeon kırımlı olabilir. Çoğunlukla turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği yerlerde ve danışma masalarında bulunur. Bunun dışında hastane ya da devlet kurumları gibi yerlerde bilgi vermek amaçlı da kullanılır.

Kapı Askısı El İlanı

Kapı askısı el ilanı kapı kollarına asılabilir şekilde tasarlanan, 10.9*23.6 cm 200 gram parlak kuşe kağıda çift taraflı baskı yapılabilen basılı reklam materyalidir.

Kapı Askısı Broşürü

Kapı askılığı broşürü etkili tanıtım ve reklam ürünlerinden biridir. Her yerde ve her sektörde kullanılabilen kapı askılığı broşürleri hedef kitlenize ulaşmanızda kolay yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kapı askılıklarının göz önlerinde bulunmasından dolayı sizlere yeni müşteriler kazandırma knusunda çok etkili olacaktır.

Dergi

Dergi, belirli aralıklarla yayımlanan, genellikle kuşe veya mat kâğıda basılan ya da elektronik olarak dağıtılan süreli yayın. Dergiler genellikle belirli zaman aralıklarıyla piyasaya çıkan sayılar halinde yayımlanır ve her sayı birden fazla içerik barındırır.

 

Menü