Kurumsal Ürünler

Kurumsal kimlik, pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Bu bağlamda baskılı işler görünen yüzü ifade eden donelerin arasında yer almaktadır.

Standart Kartvizit

Uluslararası kabul görmüş kartvizit ölçüsü 85.6 х 53.98 mm’dir (veya 85 х 55 mm’dir). Banka kartları gibi bu kartvizitler de çoğu cüzdan ve kartvizit kutusuna mükemmel bir şekilde uyar.

Antetli Kağıt

Antet, Fransızca ‘kağıt veya zarf üzerine basılmış ad, adres, başlık’ anlamına gelir. Antetli kağıtlar da aynen bu yapıdadır. Klasik bir antetli kağıtta, kağıdın üst kısmında firmanın amblemi ve adı bulunduğu gibi alt kısım da ise firmanın adresi ve diğer iletişim bilgileri yer alır.

Cepli Dosya

Cepli dosya, kurumsal şirketlerin ya da şahıslara ait yazışmalarda, müşteriye verilen tekliflerde, föy, broşür vb. ürünlerin sunumu esnasında kullanmış oldukları, farklı ebat ve boy alternatiflerine sahip, kalın gramajlı kâğıtlar üzerine baskısı yapılan, özel cep kısmı ya da taşıma bölümü olan tanıtım veya reklam aracı …

Karton Sunum Dosyası

Kurumsal kimliğin önemli parçalarından biri de karton sunum dosyaları. Fiyat teklifi verirken, tanıtım ve diğer yazışmaların sunumunda ideal bir çözüm. Özel dokulu kağıt, ve baskı sonrası özel uygulama seçenekleri sunduğumuz cepli dosyalarınızı dilediğiniz adetlerde sipariş edebilirsiniz.

Diplomat Zarf

Diplomat zarf, firmaların hemen her alanda kullanabildikleri standart bir zarf çeşitidir. Kurumsal kimlik çalışmalarının ayrılmaz parçası olan diplomat zarflar firmanızı en iyi yansıtan ürünlerdir.
Diplomat zarfı diğer zarflardan ayıran işlevinin yanında ölçüleridir de. Diplomat zarf; 10,6 x 24 cm’dir.

Torba Zarf

Torba zarf veya diğer adı ile poşet zarf ölçüleri farklılık göstermektedir. Bu zarflar içerisinde, A3, A4 ve A5 ölçülerinde kâğıtları rahatlıkla sığdırabilecek ölçülerdedir. Ancak en fazla kullanılan ise A4 torba zarf ebadıdır.

Torba zarfların kağıt ağırlıkları 110 gr olabildiği gibi 100 gr ve 90 gr’lık seçeneklerde de yapılabilinir. Yaygın şekilde üretilen torba zarf ölçüleri 12cm x 25cm, 16cm x 23 cm, 17cm x 25cm, 21cm x 28cm, 24cm x 32 cm, 26 cm x 35 cm, 60 cm x 22,5cm, 33cm x 45 cm ve 40cm x 30cm şeklindedir.

Kaşe

Kaşe nedir sorusunu şu şekilde yanıtlayabiliriz, firma ya da şahısların bir belgeyi onaylamış olduğunu ispat etmek, hangi şahsa ait olduğunu ve onaylanmış olan belgenin resmi bir belge olduğunu belirtmeye yarayan bir araçtır.

Kaşe fiyatları, özel mürekkepli, soğuk mühürlü, lazerli, hazır metinli oluşuna göre; düz, kare, yuvarlak oluşuna göre, kalem kaşesi, kitap kaşesi, otomatik tablalı, profesyonel, ahşap, plastik, cep kaşeleri, mouse kaşeleri, kutu kaşeleri ve hobi kaşeleri oluşuna göre farklılıklar göstermektedir. Ancak bu farklılıklara rağmen kaşe sektöründeki en uygun fiyatları müşterilerimize sunmaktayız.

Katalog

Katalog, şirketlerin ürün ve hizmetlerini en kapsayıcı bir şekilde tanıtan çok sayfalı reklam aracıdır.

Kategorilere ayrılmış ürün ya da hizmet gruplarını bir bütün şekilde tüketiciye sunma işlevini yerine getiren kataloglar, firma ürünlerini ya da hizmetlerini içerik bakımdan zengin ve detaylı bir şekilde tanıtır.

Kataloglarda kullanılan sayfa sayısı fazladır ve böylelikle fotoğraflar ve metin içerikleriyle destekleyerek ürünlerinizin tanıtımını yapmanız müşterilere doyurucu bir bilgi sağlar.

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiği alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi hedef kitleye  sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktır.

Katalog firmanızı tanıtan ve hedef kitleye firma hakkında ön bilgi veren bir araçtır.

Fatura, sevk irsaliyesi ve benzeri form belgeler

Fatura, satıcı firma tarafından alıcı firma adına tanzim edilen, mal veya hizmetin satıldığını gösteren bir belgedir.

 

Menü